NACDESIGN

image001

 

NACD kładzie szczególny nacisk na produkty które wyprzedzają obecny rynek a zarazem spełniają wysokie wymagania klientów, produkty które będą przystępne a jednocześnie będą w realnym stopniu zmieniać rzeczywistość oraz  funkcjonalność współczesnej akwarystyki.

Poniżej prezentacja naszych produktów:

Aquarium Background tło akwariowe z tworzywa sztucznego. Jest to gotowy do użycia produkt bez żmudnego wyklejania szyb, przyklejania bristolu itp…wystarczy dosłownie minuta żeby zamocować tło bez konieczności odsuwania akwarium i również minuta żeby zmienić kolor tła bez ingerencji w szyby akwarium jak to ma miejsce przy wyklejaniu lub zupełnie nie możliwe przy szybie szronionej. AB pozwala również na szybki demontaż i oczyszczenie szkła zewnątrz gdzie jest to niemożliwe w przypadku szyb wyklejanych. AB jest dostępne w najbardziej optymalnych wymiarach sprzedawanych akwariów, przy wymiarze nietypowym tło wystarczy dociąć z gamy standardowego większego wymiaru. AB jest dostępne w trzech kolorach jednolitych : biały, błękit, czarny oraz specjalne tło Mist (mgła ) którym w jeszcze większym stopniu możemy poszerzyć granice przestrzeni akwarium. Tła Mist są szeroko wykorzystywane w akwariach typu Nature. Produkt jest bardzo odporny a przez co bardzo wytrzymały, tło można myć wodą z detergentami. Prosty i szybki montaż jest największa zaletą Aquarium Background a wytrzymałość pozwoli na użytkowanie przez długie lata.

Zbiorniki wykonane z najwyższej klasy szkła PILKINGTON Optiwhite idealnie przeźroczyste. Wszystkie akwaria są klejone transparentym bezpiecznym sylikonem o najwyższej czystości oraz sile klejenia, wszystkie tafle szkła są frezowane oraz polerowane co daje doskonały efekt wizualny. Akwaria NACD nie posiadają wałków, sylikon jest precyzyjnie wycinany do powierzchni szkła co jeszcze bardziej wpływa na jakość zbiornika. Akwaria NACD sklejamy według norm DIN 32622, dopasowanie grubości szkła do wysokości, głębokości oraz długości akwarium. Akwaria wykonane przez NACD charakteryzują się wysoką precyzją oraz estetyką wykonania. Wykonujemy również akwaria o niestandardowych wymiarach jak i otwory pod sumpy oraz montujemy akcesoria dla zbiorników morskich.

CABINET Q to seria nowoczesnych szafek znacznie wyprzedzających obecny rynek. Korpusy wzmacniane z płyt meblowych, wykończenia w aluminium anodowanym oraz fronty do wyboru w szkle lakierowanym Lacobel lub płycie MDF z polimerem na wysoki połysk tworzą mebel dla najbardziej wymagających wnętrz. Dodatkowym atutem to obrzeża dwukolorowe 3D wykorzystywane w najbardziej wymagającym meblarstwie. CABINET Q możemy dowolnie zaaranżować z 29 kolorów szkła Lacobel oraz w dwóch konfiguracjach boków oraz frontów. Q to przede wszystkim mocna konstrukcja, pogrubione boki oraz blat, kolejne nowatorskie rozwiązanie jakim są pionowe wejścia na węże filtracyjne zabezpieczone aluminium anodowanym – brak efektu zginania węży. Możemy wykonać dowolny wymiar szafki Q pod Państwa akwarium.

Szafki NACD Cabinet Style wzorowane na linii wood ADA to prosty design i funkcjonalny mebel pod Państwa akwarium. Doskonale harmonizuje z każdym wnętrzem, idealnie współgra z akwariami Optiwhite. Rozwiązania użyte w szafkach Cabinet Style:

  • System K-Push umożliwia otwieranie i zamykanie drzwiczek lekkim naciśnięciem na front drzwiczek co znacznie poprawia funkcjonalność szafki.
  • Wszystkie drzwiczki w naszych szafkach posiadają specjalne zawiasy Clip Top najwyższej klasy firmy Blum.
  • Wszystkie szafki Cabinet style posiadają podwójne dno wzorowane na oryginalnych szafkach ADA co pozwala na swobodne otwieranie drzwiczek nawet gdy szafka stoi na bardzo grubym dywanie.
  • Podpora blatu w szafkach 80, 90, 100 i 120A pozwala na swobodne przemieszczanie węży filtracji pomiędzy komorami.
  • Pod dnem szafki zamontowane są podkładki filcowe zapobiegające porysowaniu podłogi. Szafki 180 i 200 mają podwójny blat oraz dodatkowo wzmocnione boki.
  • Wszystkie boki płyt meblowych są oklejone obrzeżem PCV co znacznie wpływa na zabezpieczenie płyt przed wilgocią niż przy zwykłych obrzeżach ABS.

Możemy wykonać dowolny wymiar szafki Cabinet Style pod Państwa akwarium.